Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Maas & Waalse Schoonmaakdag

terug naar overzicht

Zondag, 12 januari 2020

Maas & Waalse Schoonmaakdag

Een week na NL Doet zal op zaterdag 21 maart 2020 de jaarlijkse Maas en Waalse Schoonmaakdag gehouden worden. Aangezien vele handen ligt werk maken, nodigen wij u allemaal uit om op deze dag tussen 09:00 tot 12.00 uur een handje mee te helpen om het zwerfvuil rondom de visputten op te ruimen. Koffie, thee, fris en iets lekkers zal uiteraard door ons worden verzorgd. 

Het enige wat wij van u vragen, is een paar uurtjes van uw tijd. Mogen wij rekenen op uw inzet? 

Graag tot zaterdag 21 maart a.s. om 09.00 uur op de parkeerplaats bij visput 3 (Van Heemstraweg/Metropole).